JARRAIPEN ETA KONTROLA BATZORDEA

LEHENDAKARIA – EH BILDU

Titularra: Jesús Arrizubieta Astiz

Ordezkoa: Xabier Alcuaz Andueza

NAVARRA +

Titularra: Amaya Orduña Ullate

Ordezkoa: Egipto Flamarique Arricibita

G.M.S.

Titularra: Esther Iso Gayarre

Ordezkoa: Pilar Ester Cancer

I.T.

Titularra: Goizeder Juango Lizarbe

Ordezkoa: Jose I. Moros Bailón

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

KONTUEN BATZORDE BEREZIA eta EKONOMIA ETA OGASUNA gaiei buruzko INFORMAZIO BATZORDEA

LEHENDAKARIA – EH BILDU

Titularra: Jesús Arrizubieta Astiz

Ordezkoa: Xabier Alcuaz Andueza

NAVARRA +

Titularra: David Blasco Cabello

Ordezkoa: Amaya Orduña Ullate

G.M.S.

Titularra: Esther Iso Gayarre

Ordezkoa: Ignacio Rey Recalde

I.T.

Titularra: Jose I. Moros Bailón

Ordezkoa: Goizeder Juango Lizarbe

I.U. Titularra : Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

ZERBITZU OROKORREN BATZORDEA: ONDASUNAK, LANGILEAK, ANTOLAKETA, HEZKUNTZA ETA TEKNOLOGIA BERRIAK

LEHENDAKARIA – EH BILDU

Titularra: Jesús Arrizubieta Astiz

Ordezkoa: Uxúa Olcoz Vélaz

NAVARRA +

Titularra: Francisco Sota Pernaut

Ordezkoa: Amaya Orduña Ullate

G.M.S.

Titularra: Esther Iso Gayarre

Ordezkoa: Ignacio Rey Recalde

I.T.

Titularra: Jose I. Moros Bailón

Ordezkoa: Goizeder Juango Lizarbe

I.U. Titularra : Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

INGURUMENA ETA TOKIKO AGENDA 21 BATZORDEA

LEHENDAKARIA – EH BILDU

Titularra: Uxua Olcoz Vélaz

Ordezkoa: Jacinto Goñi Irigaray

NAVARRA +

Titularra: David Blasco Cabello

Ordezkoa: Francisco Sota Pernaut

G.M.S.

Titularra: Pilar Ester Cancer

Ordezkoa: Esther Iso Gayarre

I.T.

Titularra: Jose I. Moros Bailón

Ordezkoa: Goizeder Juango Lizarbe

I.U. Titularra : Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

ONGIZATE SOZIAL ETA OSASUN BATZORDEA INGURUMENA ETA TOKIKO AGENDA 21 BATZORDEA

LEHENDAKARIA – EH BILDU

Titularra: Marta Gómez Lerga

Ordezkoa: Uxúa Olcoz Vélaz

NAVARRA +

Titularra: Egipto Flamarique Arricibita

Ordezkoa: Francisco Sota Pernaut

G.M.S.

Titularra: Esther Iso Gayarre

Ordezkoa: Ignacio Rey Recalde

I.T.

Titularra: Goizeder Juango Lizarbe

Ordezkoa: Jose I. Moros Bailón

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

EUSKARA BATZORDEA

LEHENDAKARIA – EH BILDU

Titularra: Marta Gómez Lerga

Ordezkoa: Xabier Alcuaz Andueza

NAVARRA +

Titularra: David Blasco Cabello

Ordezkoa: Leonor Zabalza Izurriaga

G.M.S.

Titularra: Esther Iso Gayarre

Ordezkoa: Pilar Ester Cancer

I.T.

Titularra: Jose I. Moros Bailón

Ordezkoa: Goizeder Juango Lizarbe

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

HIRITARREN SEGURTASUNA, TRAFIKOA, GARBIKETA ETA KONTSERBAZIORAKO BATZORDEA

LEHENDAKARIA – EH BILDU

Titularra: Jacinto Goñi Irigaray

Ordezkoa: Jesús Arrizubieta Astiz

NAVARRA +

Titularra: Francisco Sota Pernaut

Ordezkoa: David Blasco Cabello

G.M.S.

Titularra: Ignacio Rey Recalde

Ordezkoa: Pilar Ester Cancer

I.T.

Titularra: Goizeder Juango Lizarbe

Ordezkoa: Jose I. Moros Bailón

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

JAI BATZORDEA

LEHENDAKARIA – EH BILDU

Titularra: Jacinto Goñi Irigaray

Ordezkoa: Xabier Alcuaz Andueza

NAVARRA +

Titularra: Leonor Zabalza Izurriaga

Ordezkoa: Francisco Sota Pernaut

G.M.S.

Titularra: Ignacio Rey Recalde

Ordezkoa: Esther Iso Gayarre

I.T.

Titularra: Jose I. Moros Bailón

Ordezkoa: Goizeder Juango Lizarbe

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

GAZTE ETA PARTE HARTZE BATZORDEA

LEHENDAKARIA – EH BILDU

Titularra: Xabier Alcuaz Andueza

Ordezkoa: Marta Gómez lerga

NAVARRA +

Titularra: Egipto Flamarique

Ordezkoa: Leonor Zabalza

G.M.S.

Titularra: Esther Iso Gayarre

Ordezkoa: Pilar Ester Cancer

I.T.

Titularra: Goizeder Juango Lizarbe

Ordezkoa: Jose I. Moros Bailón

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

BERDINTASUN BATZORDEA 

LEHENDAKARIA – I.T.

Titularra: Goizeder Juango Lizarbe

Ordezkoa: Jose I. Moros Bailón

EH. BILDU

Titularra: Marta Gómez Lerga

Ordezkoa: Uxua Olcoz Vélaz

NAVARRA +

Titularra: Leonor Zabalza

Ordezkoa: Egipto Flamarique

G.M.S.

Titularra: Esther Iso Gayarre

Ordezkoa: Pilar Ester Cancer

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

KIROL BATZORDEA

LEHENDAKARIA – I.T.

Titularra: Jose I. Moros Bailón

Ordezkoa: Goizeder Juango Lizarbe

EH. BILDU

Titularra: Xabier Alcuaz Andueza

Ordezkoa: Jesús Arrizubieta Astiz

NAVARRA +

Titularra: Egipto Flamarique Arricibita

Ordezkoa: Leonor Zabalza Izurriaga

G.M.S.

Titularra: Ignacio Rey Recalde

Ordezkoa: Pilar Ester Cancer

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

MERKATARITZA ETA TURISMOA

LEHENDAKARIA – I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
EH BILDU

Titularra: Jacinto Goñi irigaray

Ordezkoa: Jesús Arrizubieta Astiz

NAVARRA +

Titularra: Amaya Orduña Ullate

Ordezkoa: Egipto Flamarique

G.M.S.

Titularra: Pilar Ester Cancer

Ordezkoa: Ignacio Rey Recalde

I.T.

Titularra: Goizeder Juango Lizarbe

Ordezkoa: Jose I. Moros Bailón

GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

HIRIGINTZA ETA LAN PUBLIKOKO BATZORDEA 

LEHENDAKARIA – GEROA BAI

Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

 

EH BILDU

Titularra: Jesús Arrizubieta Astiz

Ordezkoa: Xabier Alcuaz Andueza

NAVARRA +

Titularra: Amaya Orduña Ullate

Ordezkoa: David Blasco Cabello

G.M.S.

Titularra: Ignacio Rey Recalde

Ordezkoa: Pilar Ester Cancer

I.T.

Titularra: Jose I. Moros Bailón

Ordezkoa: Goizeder Juango Lizarbe

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno

LANDA INGURUNEAREN GARAPENERAKO BATZORDEA

LEHENDAKARIA – G.M.S.

Titularra: Pilar Ester Cancer

Ordezkoa: Ignacio Rey Recalde

EH BILDU

Titularra: Uxua Olcoz Velaz

Ordezkoa: Jacinto Goñi Irigaray

NAVARRA +

Titularra: Francisco Sota Pernaut

Ordezkoa: Amaya Orduña Ullate

I.T.

Titularra: Jose I. Moros Bailón

Ordezkoa: Goizeder Juango Lizarbe

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés

INDUSTRIA ETA LAN BATZORDEA

LEHENDAKARIA – G.M.S.

Titularra: Ignacio Rey Recalde

Ordezkoa: Esther Iso Gayarre

EH BILDU

Titularra: Jesús Arrizubieta Astiz

Ordezkoa: Xabier Alcuaz Andueza

NAVARRA +

Titularra: Amaya Orduña Ullate

Ordezkoa: David Blasco Cabello

I.T.

Titularra: Goizeder Juango Lizarbe

Ordezkoa: Jose I. Moros Bailón

I.U. Titularra: Soco Ojer Bueno
GEROA BAI Titularra: Amaia Jaurrieta Osés