Partaidetza instituzioetan

ORGANISMO AUTONOMOAK/FUNDAZIOAK

KULTUR PATRONATUA

Lehendakaria: Iñaki Lerga Espronceda (Bildu)
UPN Raquel Irigalba Sola
I.T. Goizeder Juango
GMS Juan José Martínez Iradiel
I.E. Soco Ojer Bueno

 

KIROL PATRONATUA

Lehendakaria: Ignacio Moros Bailón (I.T.)
BILDU Haizea Lizarbe
UPN Loren Albeniz
GMS Juan José Martínez Iradiel

 

UDAL MUSIKA ESKOLA

(Hezkuntza Batzordeko kideak)

Bildu Marian González
UPN Raquel Irigalba
I.T. Ignacio Moros Bailón
GMS Juan José Martínez Iradiel
I.E. Soco Ojer Bueno

NUESTRA SEÑORA DE LA CARIDAD EGOITZA

Lehendakaria: Arturo Goldaracena Asa (Bildu)
UPN Loren Albéniz
I.T. Goizeder Juango
GMS Albina Prieto García
I.E. Soco Ojer Bueno

 

SOZIETATE PUBLIKOAK

TAFALLA KIROL HIRIKO ADMINISTRAZIO KONTSEILUA

Lehandakaria: Juan Andrés Ramírez Erro (Bildu)
Bokala: Bildu Arturo Goldaracena Asa
UPN Pablo Larrasoaña Alcalde
I.T. Jose I. Moros Bailón
GMS Juan José Martínez Iradiel
I.E. Soco Ojer Bueno
ESKU-HARTZEA KANPOKO ERAKUNDEETAN

ERDIALDEKO PATZUERGOA

Titularra: Cristina Arconada Asa
Ordezkoa:  I.T. Goizeder Juango
                 I.E. Soco Ojer Bueno

MAIRAGA MANKOMUNITATEA

TAFALLAKO UDALEKO ORDEZKARIAK

Batzorde iraunkorra:  Bildu

                                         UPN

Pedro Leralta

(2)Pablo Larrasoaña Alcalde

Batzar Orokorra:

Bildu

UPN

I.T.

GMS

I.E.

 

Pedro Leralta

Pablo Larrasoaña Alcalde

Jose I. Moros Bailón

Juan José Martínez Iradiel

(5) Soco Ojer Bueno

 

ERDIALDEKO KIROL ETA ZERBITZU SOZIO-KULTURALEN MANKOMUNITATEA

Titularra: Pedro Leralta Piñán (Bildu)

GIZARTE ZERBITZUEN ELKARTZEA

Titularra: Soco Ojer Bueno (I.E.)

 

SAN MANUEL ETA SAN SEVERINO EGOITZA

Titularrak: (2)Arturo Goldaracena Asa
Ordezkoa: Albina Prieto García

 

OSASUN KONTSEILUA

Titularra: Soco Ojer Bueno (I.E.)

ORVE

Titularra:    UPN José Miguel Ullate Ojer
Suplente: Pablo Larrasoaña Alcalde

ESKOLA KONTSEILUAK

Eskualdeko Ikastetxea  
Sancho III el Mayor Institutua  
Tafalla Institutu Politeknikoa  
Ikastola Ekoeskola  

ANIMSA

Ordezkaria:   UPN Raquel Irigalba Sola
Ordezkoa: Pablo Larrasoaña Alcalde

 

ANTZERKI SAREA

Ordezkaria : Iñaki Lerga Espronceda (Bildu)
HIRIGINTZA

 1. BANAKETA-AREAREN BATZORDE KUDEATZAILEA

Hirigintza Zinegotzia:: Cristina Arconada Armendáriz
  Jose Miguel Ullate
  Goizeder Juango
  Udaleko Kontu-hartzailea eta Udaleko Arkitektoa

 

UA-1 KONPENTSAZIO-BATZORDEA

Lehendakaria: Arturo Goldaracena Asa (Bildu)