ORGANISMO AUTONOMOAK/FUNDAZIOA

KIROL PATRONATUA

Lehendakaria: Ignacio Moros Bailón (I.T.)
BILDU Haizea Lizarbe
UPN Loren Albeniz
GMS Juan José Martínez Iradiel
SOZIETATE PUBLIKOAK

TAFALLA KIROL HIRIKO ADMINISTRAZIO KONTSEILUA

Lehandakaria: Juan Andrés Ramírez Erro (Bildu)
Bokala: Bildu Arturo Goldaracena Asa
UPN Pablo Larrasoaña Alcalde
I.T. Jose I. Moros Bailón
GMS Juan José Martínez Iradiel
I.E. Soco Ojer Bueno
ESKU-HARTZEA KANPOKO ERAKUNDEETAN

ERDIALDEKO PATZUERGOA

Titularra: Cristina Arconada Asa
Ordezkoa:  I.T. Goizeder Juango Lizarbe
                 I.E. Soco Ojer Bueno

MAIRAGA MANKOMUNITATEA

TAFALLAKO UDALEKO ORDEZKARIAK

Batzorde iraunkorra:  Bildu

                                         UPN

Pedro Leralta

(2)Pablo Larrasoaña Alcalde

Batzar Orokorra:

Bildu

UPN

I.T.

GMS

I.E.

 

Pedro Leralta

Pablo Larrasoaña Alcalde

Jose I. Moros Bailón

Juan José Martínez Iradiel

(5) Soco Ojer Bueno

 

ERDIALDEKO KIROL ETA ZERBITZU SOZIO-KULTURALEN MANKOMUNITATEA

Titularra: Pedro Leralta Piñán (Bildu)

GIZARTE ZERBITZUEN ELKARTZEA

Titularra: Soco Ojer Bueno (I.E.)

 

SAN MANUEL ETA SAN SEVERINO EGOITZA

Titularrak: (2)Arturo Goldaracena Asa
Ordezkoa: Albina Prieto García

 

OSASUN KONTSEILUA

Titularra: Soco Ojer Bueno (I.E.)

ORVE

Titularra:    UPN José Miguel Ullate Ojer
Suplente: Pablo Larrasoaña Alcalde

ESKOLA KONTSEILUAK

Eskualdeko Ikastetxea  Goizeder Juango Lizarbe
Sancho III el Mayor Institutua  Juan José Martínez Iradiel
Tafalla Institutu Politeknikoa  Soco Ojer Bueno
Ikastola Ekoeskola  —–
Escolapios José Miguel Ullate Ojer

ANIMSA

Ordezkaria:   UPN Raquel Irigalba Sola
Ordezkoa: Pablo Larrasoaña Alcalde

 

ANTZERKI SAREA

Ordezkaria : Iñaki Lerga Espronceda (Bildu)
HIRIGINTZA

 1. BANAKETA-AREAREN BATZORDE KUDEATZAILEA

Hirigintza Zinegotzia:: Cristina Arconada Armendáriz
  Jose Miguel Ullate
  Goizeder Juango
  Udaleko Kontu-hartzailea eta Udaleko Arkitektoa

 

UA-1 KONPENTSAZIO-BATZORDEA

Lehendakaria: Arturo Goldaracena Asa (Bildu)